Dit jaar presenteert Popunie Live drie acts op Motel Mozaïque: The Sweet Release Of Death (vrijdag Plaza Mozaïque), The Afterveins (zaterdag Plaza Mozaïque) en Sevdaliza (zaterdagnacht in Perron). De keuze van bands is in samenwerking met het festival tot stand gekomen.
Popunie Live is een nieuw concept dat in 2013 door de Popunie ontwikkeld is met als doel de promotie van Rotterdamse popmusici in de hogere regionen. Met name gericht op het neusje van de zalm dat inmiddels diverse stadia heeft doorlopen en wellicht aan de vooravond staat van een professionele carrière in de muziek.
Deze categorie valt vaak tussen wal en schip en blijft buiten het reguliere aanbod van podia, festivals en organisaties. Te goed als voorprogramma, te riskant als hoofdact. Terwijl het juist loont om deze categorie dat laatste zetje te geven, met goed betaalde optredens op gerenommeerde festivals ter lering en promotie. Denk bijvoorbeeld aan spraakmakende festivals zoals Oerol, Metropolis en nu ook Motel Mozaïque!
Bekijk hier de Popunie recensie van The Sweet Release Of Death en hier die van The Afterveins.
Zie ook de Popunie Live pagina
Extra informatie
Datum: vrijdag 4 en zaterdag 5 april
Locaties: Perron (Schiestraat 42) en Plaza Mozaïque (Schouwburgplein), Rotterdam
Aanvang: zie website
Entree: zie hier
Voor meer informatie bezoek je de website van Motel Mozaïque.
Foto: Marc Nolte