Talentenjacht Violencia is back in town

violenciaViolencia is weer terug en ook dit jaar dagen zij (jonge) zangers, zangeressen, rappers en spoken word artiesten uit om hun talenten in te zetten! Wil je vette (geld)prijzen, een eigen videoclip en landelijke bekendheid winnen? Surf dan nu gelijk naar de website en schrijf je in!

Dit jaar gaat het bij Violencia om de boodschap kindermishandeling is NIET OK.
Via de website kunnen artiesten vanaf 15 jaar hun demo inzenden tot en met 12 juli.

Iedereen die zich inschrijft maakt kans op een uitnodiging voor één van de plekken tijdens de live audities in juli. Hier worden zij beoordeeld door juryleden Ella, Odair Inocencio, Big Jay en oud-winnaars Xcentriek en Maxime Philips.

De artiesten die deze audities overleven krijgen in juli een aantal (korte) workshops en maken daarna een eigen nummer over kindermishandeling. Met dit nummer maken zij kans op een plek op de Violencia Showcase in september. Hier mogen zij optreden voor bekende namen als Hef Bundy, Akwasi, Pam Feather, Derek Otte, Sevdaliza en Rass Motivated en kunnen ze mooie prijzen, zoals een eigen videoclip en landelijke bekendheid winnen.

Ben jij dus spoken word artiest(e), zanger, zangeres of rapper en wil je vette (geld)prijzen, een eigen videoclip en landelijke bekendheid winnen? Surf dan nu gelijk naar www.violencia.nl en schrijf je in.

Death Letters, Misery Kids, Eddie Next Door, Sexual Reproductive Systems, Thin Pillow en meer op RotoRock

misery 297752_218447778226688_1419701324_nAl jaren een succes: RotoRocK! Een festival dat één keer per jaar het rustige en pittoreske Berkel en Rodenrijs wakker schudt. Dit jaar een fantastische line-up met optredens van onder andere Misery Kids, Eddie Next Door, Sexual Reproductive Systems en Thin Pillow.

Eddie Next Door,  een energieke female-fronted rockband die een compleet eigen stijl ontwikkeld heeft en hier in de regio Rotterdam een bliksemstart mee maakt.

Thin Pillow, deze relatief jonge band speelt naar eigen zeggen ’60’s/70’s psychedelica muziek in een nieuw jasje. Beïnvloed door artiesten als Jimi Hendrix en de Doors.

Misery Kids (zie foto), drie Rotterdamse heren die de beste elementen van (stoner)rock, grunge, indie en punk combineren en hiermee een geluid creëren  dat ze zelf ‘psycho-rock’ noemen. Misery Kids zal in juli in het kader van Stage Europe Network optreden op het festival Breminale in Duitsland.

Sexual Reproductive Systems, deze groep is beïnvloed door bands als Rage Against the Machine, the Prodigy en Limp Bizkit. De elementen van rock, rap en dubstep zorgen elk optreden weer voor een feest dat z’n weerga niet kent.

Silver Linings, deze band speelde al eerder in de Rotonde, met het harde karakter van hun muziek, in combinatie met de prachtige stem van de zangeres heeft deze band de harten van al vele fans voor zich gewonnen.

Royal Spuds, een mix van Folk en Punkrock waar bands als Dropkick Murphys al jaren mee touren. Een formule die op elk feest, overal ter wereld, een succes blijkt te zijn.

Death Letters, deze band heeft eigenlijk geen toelichting nodig. Deze tweemans formatie uit Dordrecht is al jaren succesvol in Nederland, Europa en Amerika. Nu ook hun laatste album weer een hoge binnenkomer bleek in de top 50 was de headline positie op RotoRocK een logisch gevolg. Als ware festival veteranen, en na hun optredens bij o.a. de Wereld Draait Door zullen de bezoekers erg gelukkig worden van deze band.

Extra informatie
Datum: Zaterdag 13 juli
Locatie: Muziekpodium Rotonde, Het Hoge Land 15, Berkel en Rodenrijs
Aanvang: nog niet bekend
Entree:< 16: 4 euro / Leden: 4 euro / Niet leden: 8 euro

Voor meer informatie bezoek je de Facebook van de Rotonde of de website van RotoRock.