Programma Noord Bruist Festival 2013 compleet

noord bruistHet Noord Bruist Festival kiest dit jaar voor een volwaardig urban programma. Op zaterdag 24 augustus geven onder meer Bollebof, Broederliefde en Pop’Arazzi Crew acte de présence. Hiermee is het programma van Noord Bruist compleet.

Rotterdam zonder limits! Dat is precies het gevoel dat Bollebof (Eder Almeida Vieira) had toen hij voor het eerst de muziekstudio betrad in Rotterdam-West. Bollebof verhuisde van Delft naar de havenstad wat doorslaggevend was voor zijn muzikale loopbaan. In de zomer van 2011 bracht Bollebof zijn ep Airline Bof uit, welke maar liefst 100.000 keer is gedownload en het record op de site van radiostation FunX verbrak.

Singles zoals Mijn Nummer 1, Swagg Out en Als Je Van Mij Was bezorgden Bollebof optredens in het voorprogramma van internationale sterren als Bow Wow en Trey Songz. Op zijn nieuwe ep Dreams zijn ook collega-artiesten zoals Ali B, Lange Frans, Kleine Viezerik en Gio te horen.

De naam van de formatie zegt eigenlijk al genoeg: Broederliefde ontstond uit vriendschap en bestond eigenlijk al lang voordat hun rapambities vorm kregen. Broederliefde bestaat uit tien leden, die al vanaf jongs af aan een hechte vriendengroep vormen en allen woonachtig zijn in de Rotterdamse wijk Spangen. Pas toen Emms zijn liefde voor muziek ontdekte, zijn de jongens Jerr, Sjaf en Mella hierin meegegaan waardoor de vriendengroep ook een rapgroep werd. Hun nummers Domme Jongens, Maluku, Ik weet en Zero zijn met honderdduizenden views ware YouTubehits. Daarnaast sleepte Broederliefde twee nominaties binnen voor de State Awards 2012.

Popping, hiphop, house en locking… niks is te gek voor de Pop‘Arazzi Crew! Deze groep is begonnen als de eerste Popping crew van Nederland en is nu uitgegroeid tot één van Nederland’s beste allround hiphop dansgroepen. Pop’arazzi Crew was te zien in vele televisieshows als Hollands Got Talent, So You Think You Can Dance en Move Like Michael Jackson. Met de beroemde HipHopHuis dansstudio als hun thuisbasis was de groep in staat om dansvaardigheden verder te ontwikkelen en hun activiteiten uit te breiden tot battles, lessen/workshops en shows op alle soorten podia.

Pad Naar Succes is na de video’s van Zo Dichtbij en Baby, Baby de derde officiële single van de Rotterdamse rapper Nicky G. De beat is geproduceerd door HG-muziek, de track zelf is zoals de gehele mixtape opgenomen & gemixed onder supervisie van hiphop producer Perry Mystique.

Met zijn opname-apparatuur bouwt Rudebeats live hele nummers op. Laat je meeslepen door Rudebeats z’n beatbox beats, waar hij vervolgens met behulp van zijn loopstation en gitaar hele eigen nummers maakt. En dat allemaal live! Zijn talent blijft niet onopgemerkt; zo verzorgt hij voorprogramma’s van Giovanca, speelt oa. op Jazzfestival Delft, Dunya Festival en Meet the Streets. Ook treedt hij al regelmatig op in het buitenland waaronder Engeland, Frankrijk, Denemarken, Aruba, Dubai en Abu Dhabi.

Extra informatie
Datum: vrijdag 23 en zaterdag 24 augustus
Locatie: Noordplein, Rotterdam
Aanvang: vrijdag vanaf 18:30 uur | zaterdag vanaf 15:00 uur
Entree: gratis

Voor meer informatie bezoek je de website van het Noord Bruist Festival.

PSL Persoonlijk maakt videoclip met Black Pope

psl clipDat het inmiddels internationale hiphop collectief Eastgarden Music wekelijks artiesten uit het buitenland over de vloer heeft kan jullie niet ontgaan zijn. Zo was Black Pope te gast uit UK (Runcorn) en werd er uiteraard een clip geschoten door Berry Oost, die in de kwartfinale van de Grote Prijs Van Nederland staat.

De tracks Blood Dot en Better Days zijn beide afkomstig van het album Black Pope- Sinister Minister en is volledig geproduceerd door de Franse producer GANJAK. Op beide tracks krijgt Black Pope ondersteuning van Persoonlijk (PSL) oprichter van het Collectief. De ep van Black Pope zal eind dit jaar verschijnen.




Black Pope Ft PSL Persoonlijk – Blood Dot/Better Days

Voor meer informatie bezoek je de website van Eastgarden Music.