Suite Hotel Pincoffs nodigt je uit op zaterdag 16 januari, tijdens de Hotelnacht 2016, voor Wintersongs: Een middag met winterwarme liedjes van Michel Ebben, Bregje Sanne Lacourt en Kalulu in de huiskamer met houtkachel van het hotel.
Wintersongs presenteert in Suite Hotel Pincoffs een middag in het teken van de winter, warmte, nostalgie, spontane improvisaties en mooie verhalen. Bregje Sanne Lacourt, Kalulu (nieuwe naam van Lulu Doxin) en Michel Ebben brengen eigen nummers en muziek van artiesten die hen inspireren zoals Dolly Parton, Johnny Cash of Townes van Zandt. De drie Rotterdamse singer/songwriters brengen de liedjes op een ingetogen manier, met akoestische gitaar, banjo, ukelele en piano.
‘Warme muziek voor koude dagen’ is de ondertitel van hun voorstelling, en zelden is de muzikale spijker zo op zijn kop geraakt als met die zin.’ – Muzine.nl live-recensie.
Toerist in eigen stad
Tijdens de Hotelnacht openen Rotterdamse hotels hun deuren voor stadsgenoten. Voor een speciale prijs kun je slapen in bijzondere hotels; een drijvend hotel, suite hotel, luxehotel, iconisch hotel of uniek hostel, you name it.
Deelnemers kunnen een weekend lang naar culinaire en culturele feestjes in de verschillende hotels. Van een luxe suite-party tot een uitgebreide brunch, van hoteltheater tot een spannend clubfeest.
Extra informatie
Datum: zaterdag 16 januari
Locatie: Suitehotel Pincoffs, Stieltjesstraat 34
Aanvang: 16.00 uur
Entree: gratis voor hotelgasten |niet-gasten: €15,- (incl. drankje naar keuze) | kaarten verkrijgbaar bij de receptie van Suitehotel Pincoffs of via info@hotelpincoffs.nl
Facebookevent
Dit event wordt mede mogelijk gemaakt door Popunie Music Support.
