Op 24 januari presenteren Marvin Dee en Danella Smith hun nieuwe singles Soldier On en Pinned Up Butterfly in Saturnus Live Music. Rotterdammer Marvin Dee en de Namibisch/Haagse Danella Smith hebben besloten hun krachten te bundelen om zo een groter publiek te kunnen bereiken.
Marvin Dee en Danella Smith tekenden bovendien onlangs bij het nieuwe management en bookingsbureau Eveline Marian Artist Management uit Delft en kunnen daarom optimaal gebruik maken van elkaars krachten en netwerk.
E M Artist Management is het kersverse bedrijf van Eveline Marian (Evi) Bulters. Inmiddels sloten een zestal bands zich aan bij E M Artist Management. Naast Danella Smith Band en Marvin Dee, laten ook de indie art-rock band Lightwires (Utrecht), jazzduo Little Tree (Utrecht), party/coverbands Rock the Dance en ’t Gras van de Buren zich boeken via het jonge bedrijf.
Het bedrijf focust zich op indie/pop/rock/folk/ssw, en nieuwe bands zijn welkom!
Over Marvin Dee
De nieuwe single van Marvin Dee staat symbool voor een nieuwe stap in zijn carrière. Hoewel hij vorig jaar al veel successen behaalde naast de release van zijn ep Devil Eyes, waaronder de titel ‘Beste Singer-Songwriter van Delft’, deelname aan de Grote Prijs van Rotterdam en een paar live optredens bij 3FM, wil hij dit jaar echt een stap verder gaan. Het begin van 2015 wordt gemarkeerd door de release van zijn nieuwe single in januari.
Marvin Dee is een echte doorzetter; eind 2014 werd duidelijk dat hij op zoek moest naar een nieuwe drummer, waardoor de release plannen in gevaar kwamen. Pas op 14 december werd de drummer gevonden in de persoon van Bram Gorel. Drie dagen later al bevestigde de band dat zij nog in januari(!) een nieuwe single zouden opnemen en uitbrengen. Binnen twee weken zou de single opgenomen, gemixt en gemasterd moeten worden om op tijd klaar te zijn voor de release: een ambitieus plan.
Recording Engineer Thomas van Opstal (SAE Amsterdam) en Mastering Engineer Sander van der Heijde (Wisseloord Studios) kregen de taak om samen met Evi Bulters, de manager van Marvin Dee, de strakke planning tot een goed einde te brengen. Zij hebben er goed vertrouwen in dat het allemaal gaat lukken. Inmiddels is ook illustratrice Ella Nitters ingeschakeld om de single in zeer korte tijd te voorzien van de nodige artwork. Duidelijk is dat team Marvin Dee niet van plan is stil te zitten in 2015, een band om in de gaten te houden!
Meer info vindt je op de website of facebook van Marvin Dee.
Extra informatie:
Datum: zaterdag 24 januari
Locatie: Saturnus Live Music, Keizerstraat 58, 2584 BK Scheveningen
Aanvang: 20.00 uur
Website: Saturnus Live
voor het Facebookevent klik je hier.