Het muzikale platform KANS bestaat uit de artiesten MarryMarv, Big Huey, Geckus en Maximus. In de afgelopen periode hebben ze drie video’s uitgebracht. Voor de eerste video Doe Mee hebben ze zelfs een award gewonnen. Deze ontwikkelingen hebben een aantal samenwerkingen tot stand gebracht, waaronder met TNE media en de Maastrichtse sneakerstore Chez Rico.
De sneakerstore Chez Rico heeft in het verleden meerdere dingen gedaan voor de jongeren in Maastricht die van hiphop houden. Een voorbeeld wat behoorlijk succesvol is zijn de Breek ‘n’ Been sessies. Deze sessies werden op YouTube goed bekeken en artiesten vanuit heel Limburg en zelfs andere gedeeltes van Nederland komen hier op af. Na twee jaar dit met plezier gedaan te hebben zocht Chez Rico naar een nieuwe uitdaging.
Sinds begin dit jaar bestaat het platform KANS en dit staat voor Klinkt Als Nieuwe Sneakers. Om het concept van dit platform extra gewicht te geven heeft KANS Chez Rico benaderd voor een samenwerking.
Om deze samenwerking meteen extra glans te geven heeft MarryMarv de track Nooit Op Een Luie in Chez Rico te Maastricht geschoten. De video is geschoten door Apollo Division en de productie is gedaan door Illskilz.
MarryMarv – Nooit Op Een Luie
Voor meer informatie bezoek je de website van KANS.
Foto: Megin Zondervan
