Vanuit Music Export Rotterdam worden doorlopend ondernemende Rotterdamse muzikanten ondersteund die bezig zijn ook voet aan de grond te krijgen buiten de landsgrenzen. De punkrockers van Lone Wolf vertrokken in mei voor een tweede keer naar Canada, ditmaal voor negen shows. Over hoe die ervaring was lees en zie je in het volgende (video)verslag!

12 mei 2023. Dit is niet alleen de dag dat wij naar Canada vliegen, maar dit is ook de dag dat wij ons derde album HAZE WAVE releasen. Dubbel feest! Ons avontuur begint op Schiphol, we maken een kleine tussenstop op IJsland om puffins te kijken om uiteindelijk te landen in Toronto, Canada, eh!
De komende 10 dagen reizen wij door Ontario en Quebec met School Damage uit Toronto om negen shows te spelen. Met als einddoel Pouzza Fest in Montreal. Een groot punk rock festival, midden in de stad. Onderweg lanceren wij ons eigen hazy IPA ‘HAZE WAVE’ bij Beerlab! in London, Ontario, vieren we het kampioenschap van Feyenoord, spelen we in een platenzaak, overleven we meerdere ghetto’s, zingen we karaoke met de lokale bevolking van Cornwall, die allemaal de stem van een nachtegaal blijken te hebben en raken we onze drummer kwijt omdat hij een Magic The Gathering toernooitje in Montreal had. Een week bomvol avonturen.
Oja, we speelden ook nog negen shows in acht dagen. Check hieronder de video!
Volg Lone Wolf op Instagram, Facebook of de website!

Deze tour werd mede gefinancierd door Popunie Music Export Rotterdam.
