Geef je op voor de Meet The Pro sessie #16: Exit VAR, enter Modelovereenkomst?

IMG_8216De Meet The Pro sessie van dinsdag 15 maart gaat over het verdwijnen van de VAR, en wat dat betekent voor muzikanten.

Per 1 mei 2016 wordt de VAR afgeschaft, een beslissing die zowel artiesten als anderen in de popsector raakt. Er is nog een hoop onduidelijk over de modelovereenkomsten die de VAR moeten gaan vervangen.

We hebben Dick Molenaar als spreker, werkzaam bij All Arts Belastingadviseurs in Rotterdam en verbonden aan de Erasmus Universiteit Rotterdam. Hij gaat uitleggen hoe de muzieksector de nieuwe wetgeving kan invullen.

Naast dit onderwerp kunnen er algemene vragen gesteld worden over andere financiële zaken zoals gageverklaringen, rechtsvormen voor je band, IPV’s en payrolling etc.

Meld je aan voor deze sessie via de aanmeldpagina!

Extra informatie
Datum: dinsdag 15 maart
Locatie: Popunie kantoor, Pannekoekstraat 102, Rotterdam
Aanvang: 19.30 u, start 20.00 u
Entree: € 5,- aan de deur

Wij zorgen voor een drankje!

Popunie Live presenteert Stanley Clementina in BIRD

stanley kleinOp dinsdag 23 februari is er weer een Popunie Live presents Homegrown. In het café van BIRD hebben we dit keer Stanley Clementina op het programma staan.

Zanger en multi-instrumentalist Stanley Clementina bevindt zich ergens in het muzikale midden van Ed Sheeran en Johnny Cash, maar draait zijn hand ook niet om voor soul, latin en zelfs reggae. Hij werkte als solo-artiest al samen met Shirma Rouse, Rass Motivated, Tamara Nivillac en Frank McComb. Binnenkort verschijnt zijn nieuwe album Sweet Pain waarvan hij vanavond een voorproefje zal geven.

Extra informatie
Datum: dinsdag 23 februari
Locatie: BIRD, Raampoortstraat 26-28
Aanvang: 22:00 u
Entree: gratis

Bekijk het event op de site van BIRD of het Facebookevent