Arts In Music: zo gaat het bedrijf heten achter het nieuwe poppodium in Rotterdam. De initiatiefnemers van Arts In Music zijn Desmond Pepperell en Gil Ramalho. Beide heren hebben ruime ervaring in muziekcentra en zijn geen onbekende gezichten in de Rotterdamse cultuurscene. Hun passie voor kunst, muziek en dans zijn de drijfveer om alles onder één dak samen te brengen en Rotterdam te verenigen door het een poppodium te geven wat zij verdient. En daar kan jij bij helpen!
Arts in Music (AIM) is een nieuw initiatief voor Rotterdam en gaat de wereld van muziek, kunst en dans centraal onderbrengen op één locatie in het hart van de stad. Omdat de oprichters zelf erg betrokken zijn met muzikanten, artiesten en performers in Rotterdam is ondervonden dat er een gebrek is aan faciliteiten van hoogwaardig kwaliteit en service, heeft AIM als doel het opzetten van een poppodium van hoog niveau in Rotterdam met daarbij heel veel extra faciliteiten waar Rotterdammers van kunnen genieten en profiteren:
– Grote zaal (500 bezoekers) met podium, licht en geluid
– Topkwaliteit oefenstudio’s voor muziek
– Verschillende studio’s voor muzieklessen
– Verschillende dansstudio’s
– Kunstateliers
– Professionele opnamestudio
– Video editing studio
– Meerdere zakelijke vergaderfaciliteiten
– Internationaal Management voor musici & artiesten
– Kleine zaal voor tentoonstellingen, feesten, evenementen en netwerken.
Waarom zal AIM succes hebben
– Ze bieden een heel hoog service niveau en hebben de muzikant, de danser en de kunstenaar altijd centraal in alles wat ze bieden en doen
– Ze bieden professionele support voor apparatuur
– Ze hebben zeer goede kennis van en veel ervaring in de culturele wereld
– Ervaren management
– Intensieve horeca ervaring
– Groot netwerk in de muziek wereld
– Zeer ervaren programmeurs met groot netwerk
“Het wordt tijd dat Rotterdam haar eigen professionele poppodium krijgt, ook om meer leven in Rotterdam te brengen.”, aldus de organisatie. Het doel is om Arts In Music eind 2014 te realiseren en AIM heeft deze plannen op verzoek van de organisatie ook ingediend bij het Stadsinitiatief 2014.
Fundraiser
Om dit allemaal te kunnen realiseren wordt er op 4 april een fundraiser georganiseerd in Jazzcafé Dizzy. Partners zoals Copy Corner en Rotterdam Drum Department laten ook hun steun zien voor AIM door kaarten te verkopen voor de fundraiser. Op deze avond komen interessante artiesten en speciale gasten voorbij. Optredens zijn er van onder andere: Kiki Gomes, Gatto Gabriel, Vangelis Sopamena, Mi Sun Hiltermann, Kris-D en JBF.
Datum: vrijdag 4 april
Locatie: Jazzcafé Dizzy, ‘s-Gravendijkwal 127-A, Rotterdam
Aanvang: 19:00 uur
Entree: 5 euro (vvk) / 7,50 (deur)
