Van 29 augustus tot en met 2 september zal het toonaangevende Outlook Festival in Kroatië plaatsvinden. Het festival, dat zich voornamelijk richt op bass music in de breedste zin van het woord, heeft zich binnen zes jaar op dit gebied ontwikkeld tot het meest succesvolle festival van Europa.
Met boottrips, diverse podia en een line-up van ongekende klasse, zal ook dit jaar een memorabele editie worden. Als openingsact zal de legendarische reggaeformatie The Original Wailers het startschot geven aan het Outlook Festival dat dit jaar artiesten presenteert als; Goldie, Mos Def, Bonobo, LTJ Bukem, Mala & Coki, Talib Kweli, Capleton, Andy C, Shy FX, Pharoahe Monch en vele anderen.
Nederland wordt binnen deze line-up vertegenwoordigd door jungle/breakcore helden Deformer en Atiq & Enk beiden uit Rotterdam.
Weetje:
Deformer won in 2006 de Grote Prijs van Zuid-Holland in categorie Dance/Producers. Atiq & Enk won in 2008 de tweede prijs van deze categorie.
Voor meer informatie bezoek je de website van het Outlook Festival.
