Crowdfunding gestart voor nieuw concept Mother’s Living Room

Xavier Assegaf, oprichter van Panah. Studio, is een nieuw concept gestart, Mother’s Living Room. Een offline en online podium voor ondergewaardeerde artiesten. Om een succesvolle pilot editie te kunnen houden is er nu een crowdfunding gestart. Help jij mee?

In dit nieuwe concept biedt Mother’s Living Room een podium voor nieuw en ondergewaardeerd talent, waarbij de wereld van r&b en hiphop wordt omarmt. Er worden grenzen opgezocht met andere genres zoals afrobeat, latin, reggae, jazz en meer. Het idee is dat er een intiem event wordt gecreëerd, waarbij twee artiesten hun eigen muziek mogen spelen voor een klein gezelschap en context kunnen geven aan de geschreven teksten. Tijdens Mother’s Living Roon geven de artiesten alles en delen zij hun passie, verhaal, maar ook angsten en geheimen met het publiek.

Mother’s Living Room voor de artiesten
Volgens de organisatie zijn er drie momenten waarin zij deze artiesten zichtbaarheid bieden. Vooraf wordt er een video van een minuut gemaakt waarbij de artiest in de eigen werkplaats  in de spotlight wordt gezet. De video’s worden vervolgens op de website en social media kanalen gepromoot. Het tweede moment is het live optreden, waarbij het publiek kosteloos aanwezig mag zijn. Als laatste wordt het optreden gefilmd door professionele makers die onder andere video’s maken voor Pathé en NPO. Hiermee wordt de Mother’s Living Room Youtube serie gestart.

Crowdfunding
De crowdfunding is gestart omdat er budget nodig is voor o.a. de locatie, techniek, videograaf, apparatuur, de vormgeving en meer. Op de VoorDeKunst-pagina vindt je alle informatie en de tegenprestaties van deze campagne. Als dit concept een succes wordt zal er minimaal 1x in de twee maanden een editie zijn met nieuw talent. Help je mee om van deze pilot editie een succes te maken?

Benefietconcert voor slachtoffers aardbevingsramp Turkije en Syrië in de Rotterdamse Doelen

Op vrijdag 17 februari organiseert de Doelen in samenwerking met zangeres Meral Polat en concertorganisator Mystiek Productions een speciale benefietavond. Een bezield muzikaal programma voor Turkije en Syrië; gepresenteerd door Fidan Ekiz en Jan Douwe Kroeske en met optredens van onder meer KovacsWasim ArslanNaazEfe ErdemMeral Polat TrioRagazze Quartet en Derek Otte.

Initiatiefnemers zangeres Meral Polat en concertorganisator Mystiek Productions bundelen hun krachten met een grote groep muzikanten en organiseren gezamenlijk een reeks benefietconcerten, waaronder in de Rotterdamse Doelen op vrijdag 17 februari. De vreselijke beelden van de gevolgen van aardbevingen in Turkije en Syrië raken ons allemaal. Het dodental loopt hard op. Hele gebieden liggen in puin en grote aantallen mensen zijn nog vermist. Er is dringend behoefte aan medische hulp, voeding en onderdak. Ook in Nederland zijn velen onzeker over het lot van familieleden en bekenden in het getroffen gebied. Meral Polat: “Op dit moment is er vooral heel veel geld nodig, zodat ter plekke medische zorg, opvang en hulp geboden kan worden door de professionele instellingen.”

Donatie Giro 555
De artiesten treden belangeloos op en de ticket-opbrengsten gaan rechtstreeks naar Giro 555, ook is het mogelijk om op de avond zelf direct een donatie te doen. Directeur de Doelen Janneke Staarink: “Kom met veel mensen naar de Doelen om te laten zien dat we de Turkse en Syrische gemeenschappen steunen in dit grote drama.