Dit jaar heeft de commissie van de Peter Tetteroo Bokaal, 45 inzendingen moeten beoordelen. Inmiddels zijn negen bands geselecteerd voor de voorronden. De voorronden worden mede gefinancierd door o.a. Popunie Music Support Zuid-Holland.
De voorronden zullen plaatsvinden op 29 mei, 5 juni en 12 juni. De locatie is het schitterende Theater de Veste, hierin Delft. De toegang is gratis. Het programma van de 24e editie van Westerpop, wat plaats gaat vinden op 30 en 31 augustus deze zomer, zal bekend worden gemaakt op 2e Pinksterdag om 18:00 uur.
Ieder jaar organiseert Westerpop een regionale popprijs, de Peter Tetteroo Bokaal genaamd. De volgende bands zijn dit jaar geselecteerd: Bombilate, Farris, Kelly wants to fly, BANG the Skillet, Ahmshere, Pangea, Princeton, Audiodaycare en 27 Ways to Win.
Na iedere voorronde wordt er één band geselecteerd voor Westerpop, op vrijdag 30 augustus. Uiteindelijk zullen er drie bands op deze avond hun performance uitvoeren. Het publiek is stemgerechtigd bij de voorronden, dus kom en bepaal mee wie er wordt geselecteerd voor de Peter Tetteroo Bokaal en het Westerpopfestival!
Voor meer informatie bezoek je de website van Westerpop.
