Op 29 augustus spelen 14 afgevaardigde bands om de Sena Performers POPnl Award in de Melkweg. Vanuit Rotterdam doet winnaar van de Sena Grote Prijs van Rotterdam 2014, De Skaggerz hieraan mee. De Sena Performers POPnl Award is uitgegroeid tot een van de grootste bandcompetities van Nederland. Het is echter ook een showcasefestival tijdens de Amsterdamse Uitmarkt, waar bezoekers in één avond veertien nieuwe, opkomende bands kunnen zien.
De winnaar gaat naar huis met een prijzenpakket dat onder andere bestaat uit een bijdrage van € 5.000,- uit het Sena Muziekproductiefonds, optredens en promotiefoto`s. Dit jaar is er voor het eerst ook de Sena Performers Publieksprijs. De favoriete band van het publiek wint een geldbedrag ter waarde van € 3.000,- ook uit het Sena Muziekproductiefonds.
De 14 afgevaardigde deelnemers zijn: KrakersIJland & The Locomotives, Assorted Travellers, Clear Clamour, De Skaggerz, Fake Billy & The False Prophets, Karel J. Schepers, Playground Zer0, Sarah-Jane, Shaemless, The Homesick, Toycar Taxi, The Blind Roofers, The Brahms en Les Djinns.
In de Melkweg bepaalt een vakjury uiteindelijk wie de Sena Performers POPnl Award 2015 wint.
Extra informatie
Datum: zaterdag 29 augustus
Locatie: Melkweg, Lijnbaansgracht 234 in Amsterdam
Aanvang: 18.oo uur
Entree: gratis
Facebookevent
Meer weten over de Sena Performers PopNL Award? Ga naar de website.

