Met het Locked & Loaded Collective haalt Capsloc jonge honden op het podium met een liefde voor ruige bluesrock. Locked & Loaded verzorgt een avondvullend programma in een kenmerkende stijl.
Vorig jaar vond de ep Release van Monday Special al plaats in Capsloc, met veel succes. Ondertussen heeft de band flink aan de weg getimmerd. Samen met twee andere bands uit de omgeving van Rotterdam hebben zij een collectief gevormd. Dit Locked & Loaded Collective brengt ons terug naar de periode van 1860 tot 1970; de tijd van de rokerige illegale bars, whisky van $0,25 en het ontstaan van de blues en jazz.
Monday Special legt de nadruk op een flinke hoeveelheid gitaargeweld met pakkende melodieën en veel energie. Dat zij beïnvloed worden door de blues en grunge is goed te horen.
The Four maakt vuige rockmuziek waar de buurman niet blij van wordt, maar de buurvrouw wel. Catchy gitaarhooks en opzwepende drumbeats kenmerken het geluid van The Four, met een hoofdrol voor de rauwe vocals van frontman Max Timmers.
Eddie Next Door speelt rauwe blues- en desert rock, met groovende beats en krachtige vrouwelijke vocals. Geïnspireerd door helden als Queens Of The Stone Age, Jack White en Beth Hart knalt de vierkoppige Rotterdamse rockband op vele podia door de geluidsbarrière.
Extra informatie
Datum: zaterdag 7 maart
Locatie: Capsloc, Pelikaanweg 3 Capelle a/d IJssel
Aanvang: 21:00 uur
Entree: vvk 4,50 | deur €5,50
De Locked & Loaded tour wordt mede gefinancierd door Popunie Music Support Zuid-Holland.
