Het programma van de vierde editie van het gratis toegankelijke Life I Live Festival in Den Haag is compleet. De teller staat nu op vijfentwintig acts staat, waaronder de Rotterdamse band The Cosmic Carnival.
Bands die te aanschouwen zijn op het Haagse festival zijn: Moss, Jett Rebel, Baskerville, Town Of Saints, Spider Rico, Monomyth, Birth Of Joy, Layla Zoe (CAN), The Baboons (B), Sugar Boy And The Sinners, Maison du Malheur, Jon Tarifa en funky dansconcept Supernatural. Eerder werden al Daryll-Ann, Taymir, Coely (B), Michael Prins, My Baby, The Skints (UK), Andy Frasco (USA) en The Silverfaces bevestigd voor het festival in de Hofstad. Zoals eerder gezegd staat de Rotterdamse band The Cosmic Carnival ook op het affiche en ook oud Grote Prijs van Zuid-Holland winnaar Atlantic Attraction is van de partij.
Life I Live Festival vindt dit jaar plaats vanaf 19:00 uur op vrijdag 25 april, aan de vooravond van Koningsdag, en is met zo’n 200.000 bezoekers per editie één van de grootste stadsfestivals van Nederland. Naar voorbeeld van de Gentse Feesten vinden er tijdens Life I Live overal in de Haagse binnenstad optredens plaats in de verschillende muziekdorpen, die elk hun eigen muzikale klankkleur vertegenwoordigen. Kwaliteit en talent staat hierbij centraal, waardoor muziekliefhebbers uit stad en land royaal aan hun trekken komen. Door verschillende sfeervolle ingrediënten tussen de locaties, waaronder een ‘muzieklint’, hoeft de bezoeker zich bovendien geen moment te vervelen.
Life I Live Festival wordt voor de vierde keer georganiseerd door PROOOST, de Haagse festivalorganisatie die op zaterdag 6 september eveneens de tweede editie van het Embassy Festival realiseert.
Extra informatie
Datum: vrijdag 25 april
Locatie: diverse locaties (zie hier), binnenstad, Den Haag
Aanvang: 19:00 uur
Entree: gratis
Voor meer informatie bezoek je de website van het Life I Live Festival.
Foto: Joyce Moes

