Interview: Klont

De Rotterdamse producer Klont maakt bass music met elementen van IDM, jungle, techno en dubstep. Samen vormt dit een genre-buigende combinatie van elektronische sounds.⁠ Vorig jaar stond Klont in de finale van de Sena Performers Grote Prijs van Rotterdam in de categorie Producer, waar hij de Publieksprijs in ontvangst mocht nemen. Wij waren benieuwd naar waar Klont nu allemaal mee bezig is, zijn toekomstplannen en meer! Het interview check je hieronder.

https://youtu.be/1o_6kYPndXo

 

Volg Klont op Instagram en Soundcloud.

Meer zoals dit

Terugblik op de Zuid-Hollandse Voorronde van Kunstbende 2024!

De Voorronde van Kunstbende Zuid-Holland, de jaarlijkse wedstrijd voor jong creatief talent, vond op zondag 21 april plaats in het Rotterdamse Maaspodium. Daar werden in maar liefst 9 verschillende creatieve disciplines de winnaars gekozen die vanuit Zuid-Holland naar de landelijke finale van Kunstbende mogen. We blikken terug op de indrukwekkende Voorronde met de foto’s en de aftermovie!




Video: Jassir Jonis

De winnaars van de Voorronde gaan door naar de landelijke finale tijdens het Kunstbende Young Creators Festival. Wie de winnaars zijn check je hier.

De foto’s:
2024: Kunstbende Zuid-Holland Voorronde - Fotograaf: joyce van Doorn
Fotograaf: Joyce van Doorn

 

2024: Kunstbende Zuid-Holland - Voorronde - Fotograaf: Jasper Mol
Fotograaf: Jasper Mol

Landelijke finale: 
Op zaterdag 29 juni 2024vindt de finale van Kunstbende plaats op het Kunstbende Young Creators Festival. Het is dit jaar weer in de Melkweg en INN in Amsterdam. Tijdens dit festival strijden de finalisten uit heel Nederland tegen elkaar in negen verschillende categorieën.

Kunstbende
Kunstbende is een platform voor jongeren van 13 t/m 19 jaar om zich te ontwikkelen in 9 verschillende creatieve disciplines: Dans, DJ, Expo, Fashion, Film, Content Creator, Muziek, Taal en Theater. Kunstbende is een netwerkorganisatie die jong, creatief talent ontdekt, ontwikkelt en exposeert. Popunie organiseert en faciliteert de Zuid-Hollandse workshops, 1 op 1 coachings, Selectieronde en Voorronde.