Winnaars Kunstbende Zuid-Holland voorronde 2 op een rijtje

_MG_1035Meer dan 100 deelnemende jongeren in 55 acts hebben zondag 6 april hun talent getoond tijdens de tweede voorronde van Kunstbende Zuid-Holland 2014 in ’t Paard van Troje.

De deelnemers streden in de categorieën Dans, Muziek, Taal, DJ, Film & Animatie, Fashion en Expo om het felbegeerde prijzenpakket en natuurlijk een plekje tijdens de landelijke finale op zaterdag 3 mei in Melkweg in Amsterdam. Per categorie heeft een deskundige jury uit alle deelnemers drie prijswinnaars aangewezen. Het thema van Kunstbende 2014 is Wordt Vervolgd…

Expo
1. Marijn Brussel
2. Eliza Chernysheva
3. Quynh Le

Taal
1. Celine Rusman
2. Bart van Haaster
3. Judith Meskers

Film & Animatie
1. Sarah Vasen
2. RichART/HappyStone
3. De Blauwe Giraffe

Fashion
1. Robin Ramos
2. Hannah van der Sluijs

DJ
1. RAFAEL MENDEZ
2. Jhayome Gilaard
3. UNVRSE

Dans
1. Louder!!!
2. Chayenne van Dam
3. Goldmembers

Muziek
1. Norwegian Blue
2. The Hague Idiots
3. Aimée Tio

_MG_1029
De presentatie was in handen van Oscar Kocken, Evita de Roode en Gianni Noten.

Deelnemers van de talentenjacht Kunstbende Zuid-Holland maken kans op een optreden op Bevrijdingsfestival Zuid-Holland. Een aantal jonge talenten uit de categorieën Taal, Muziek en Dans worden geselecteerd om een optreden te verzorgen op 5 mei. Morgen maken we een deel van de gelukkige winnaars bekend.

Voor meer informatie bezoek je de Facebook pagina van Kunstbende Zuid-Holland. De foto’s zullen de komende week op Facebook verschijnen. Klik hier voor de enige echte Kunstbende #selfie.

Foto: Bart Notermans (foto 1: Norwegian Blue, foto 2: The Hague Idiots)

Sean Pithie vanavond akoestisch in Café De Vreemde Eend

Sean PithieIedere vrijdagavond verzorgt ToBe cultuurcentrum de muzikale programmering onder de titel ToBe gaat Vreemd in Café De Vreemde Eend in Dordrecht. Talentvolle leerlingen en cursisten van ToBe, maar ook gastmusici, treden op in een akoestische set met muziekgenres die uiteenlopen van pop, folk, blues en singer/songwriter tot licht klassiek, jazz en wereldmuziek.

Huismuzikant Silvio Blom verzorgt om 20:00 uur de intro en daarna is het de beurt aan Sean Pithie. Uit het verre België is de twintigjarige Sean Pithie verhuisd naar Rotterdam om daar te gaan studeren aan Codarts. Als eerstejaars gitarist aan het Conservatorium is hij met verscheidene projecten bezig; van popcovers tot eigen rocksongs met zijn band The Pendulum’s Motion.

Nast het ‘rock n roll’ studentenleventje schrijft hij ook eigen akoestische songs, die ten gehore worden gebracht met zang en akoestische gitaar. Met een set van eigen songs en covers probeert hij zijn publiek vanavond een gezellige avond te geven.

Rond 21:30 uur leidt Silvio de jamsessie en het open podium in

Extra informatie
Datum: vrijdag 4 april
Locatie: Café De Vreemde Eend, Bagijnhof 27, Dordrecht
Aanvang: 20:00 uur
Entree: gratis

Nodig hier je vrienden uit en voor meer informatie bezoek je de website van Café de Vreemde Eend.