Zat
erdag 7 september viert het muziekfestival De Nacht van de Kaap haar vijfde jubileum o.a. met een Ode aan het Internationale Drinklied, een Wereldse Kroegentocht, Tatoeages en Sterke Verhalen. Maar biedt ook een gratis opwarmertje voor de dagjesmensen en vroege slapers!
De Nacht staat net als voorgaande jaren in het teken van Levensliederen en Sterke Verhalen. Op het grote podium op het Deliplein, het hart van het festival, brengen artiesten als Karin Bloemen, Astrid Nijgh, Mylène d’Anjou, Richard Groenendijk, Stringcaster, Peter de Koning & De Flamingo’s en Pierre van Duijl onder leiding van orkestleider Martijn van Agt een Ode aan het Internationale Drinklied. Van klassiekers tot hedendaagse hits, zoals Japie de Portier (Jaap Valkhof), Bestel Mar (Rowwen Hèze) en Ik Doe Wat Ik Doe (Astrid Nijgh). Meer verklappen ze niet!
Ga ook op een Wereldse Kroegentocht in de omliggende horeca van het Deliplein en Het Grootste Danspaleis van Nederland (Fenixloods 1) met Yes Sir Boss – blazing ska met indie roots, United Vibrations – 12-tone afro-beat/funkpunkjazzalicious, Michael Prins – De Beste Singer-Songwriter van Nederland, Rilan & the Bombardeers – rock met een soul randje, Dave Arcari – Schotse folk in de kroeg met Amerikaanse Blues, Pistoleroz De La Paz – exotische ritmes onder zonnige melodieën, Elyas Khan – even exotisch als zijn verschijning, DJ TinTin – De dj die in ’80 Rotterdam liet kennis maken met jazz-dance, Inge Sax & Friends – vuige soulpowerfunk, DJ Socrates – Heeft de muzikale antwoorden, Stringcaster – Doorgewinterde muzikanten met roots in bluegrass en country, Hotrock – lekkere nummers met een rockabilly saus en meer!
Extra informatie
Datum: Zaterdag 7 september
Locatie: zie hier
Aanvang: 17:00 uur
Entree: 15 euro / Aan de deur kost een kaartje 17,50 euro
Voor meer informatie bezoek je de website van De Nacht van de Kaap.
