De Rotterdamse band SiMÓN (met ex leden van o.a. Face Tomorrow, Dreadlock Pussy en Viberider) zal op 6 december haar tweede plaat The Inner Traveller internationaal uitbrengen op Redfield Digital.
The Inner Traveller beschrijft de innerlijke strijd van machteloosheid, eenzaamheid,wanhoop en het op zoek zijn naar het juiste pad van verlossing. Beïnvloed door o.a. boeken van Bernlef (Eclipse en Hersenschimmen) en Cormac McCarthy (The Road, No Country For Old Men) bestaat The Inner Traveller uit langere en meer epische composities met een uitgebreidere mix van zware, bombastische metal, psychedelica en melodische rock.
De plaat is (deels) opgenomen in de meer dan 300 jaar oude Leidsche Schouwburg. Een bijzondere aangelegenheid. “Het pand heeft ons aangegrepen met de spokende, epische en verlaten sfeer die een oud theater kan hebben. Dat was een perfecte setting die naadloos aansloot bij de thematiek van deze plaat,” aldus zanger/gitarist Ilja Traas. Het album is opgenomen door de band zelf, gemixt door Ilja Traas en is vervolgens gemasterd door Jochem Jacobs in The Split Second Sound Studio in Amsterdam. Het artwork is gemaakt door Eric Kalsbeek.
Op 6 december is er tevens een release in Club Vibes in Rotterdam. Dit optreden wordt mede gefinancierd door Popunie Music Support Rotterdam. Een vinyl versie zal in een later stadium worden uitgebracht.
Een teaser voor het album:
Extra informatie
Datum: vrijdag 6 december
Locatie: Club Vibes, Westersingel 50a, Rotterdam
Aanvang: 20:00 uur
Entree: 4 euro
Nodig hier je vrienden uit en voor meer informatie bezoek je de website van SiMÓN.