Popunie Music Support: Baer Traa en Wijke Visker in De Machinist

Baer TraaIedere woensdagavond biedt De Machinist het publiek de kans om nieuw Rotterdams talent te ontdekken op hun podium. Op woensdagavond 19 februari staan Baer Traa en Wijke Visker op de planken van De Machinist.

Zanger, songwriter en multi-instrumentalist Baer Traa is opgegroeid tussen klassiek geschoolde musici. Hij volgt de jazzopleiding aan het Conservatorium van Rotterdam en won het Nederlands Jazz Vocalisten Concours 2011. Zijn muziek bevindt zich op het grensvlak van soul en folkmuziek, waarbij hij zich laat inspireren door singer/songwriters uit de jaren ‘60 en ’70, als: James Taylor, Bill Withers, The Beatles en The Band. Momenteel werkt hij aan zijn debuutplaat die in juni gepresenteerd zal worden.

Wijke Visker werd geboren op 4 april 1987 in het Brabantse Oosterhout. Vanaf haar negende volgde ze pianolessen. Enkele jaren later ontdekte ze haar liefde voor de gitaar. Sinds 2011 schrijft Wijke haar eigen nummers en ontwikkelt ze haar eigen singer/songwriter sound. Met haar melancholische gitaar- en ukeleleliedjes wil ze het publiek bereiken en ontroeren. Naast solo optredens speelt en zingt Wijke ook in het muzikale trio Maple3.

Extra informatie
Datum: woensdag 19 februari
Locatie: De Machinist, Willem Buytewechstraat 45, Rotterdam
Aanvang: 21:00 uur
Entree: gratis

Voor meer informatie bezoek je de website van De Machinist.

Dit optreden wordt mede gefinancierd door Popunie Music Support Rotterdam.

Th’Acquisition, Turne Edwards en Nixon Dias naar BIRD

banner_spinna_BIRD (1)Na succesvolle edities met The Pharcyde en een J-Dilla Tribute hebben de heren van Keep it Movin’ wederom een grote naam uit de Amerikaanse hiphopscene te gast. Deze keer zorgt dj en producer DJ Spinna voor de beats en stilzitten is er weer niet bij!

Geboren en opgegroeid in Brooklyn (New York) ontwikkelde DJ Spinna zich tot één van de meest veelzijdige deejays in de scene. Ondanks zijn roots in hiphop gaat zijn sound verder dan enkel kicks and snares. Zijn eclectische deejay sets verkennen alle kaders van zwarte muziek en bevatten diverse genres waaronder funk, soul, house en broken beats. Deze veelzijdigheid zien we tevens terug in het grote aantal artiesten waarvan hij remixen maakte zoals Michael Jackson, De La Soul, DAS EFX, MC Eiht, George Michael, Mary J. Blige, Ronny Jordan, Mos Def, Pharoahe Monch, Shaun Escoffery, Grand Puba, Sadat X, Zero 7, Soul Live en Polyrhythm. Zijn bekendste remix is zonder twijfel de dansvloer anthem Days Like This van vocalist Shawn Escoffery (2002).

Ook Rotterdammers Th’Acquisition, Turne Edwards en Nixon Dias zijn deze avond van de partij. Kom dus vrijdag 21 februari naar BIRD!

Extra informatie
Datum: vrijdag 21 februari
Locatie: BIRD, Raampoortstraat 26, Rotterdam
Aanvang: 23:00 uur
Entree: 10 euro (deur) / 7 euro (vvk)

Voor meer informatie bezoek je de website van BIRD.