Koningsdag in Rotterdam

Koningsdag komt er weer aan en dat betekent dat de Rotterdamse straten weer vol staan met dj’s en live-muziek! Gehuld in een oranje kostuum struin je de stad door, maar waar moet je zijn? Geen paniek! Wij hebben een aantal evenementen op een rijtje gezet van  Koningsdag in Rotterdam.

Vrijdag 27 april

09.00 | Royal Breakfast, kleedjesmarkt en live muziek
Met o.a. Your Average Neighbours en Aux’s & The EQ’s

10.00 | Tropical Kingsday
Met o.a. Banda Fulô en Los Paja Brava

10.00 | Liskids Koningsdag
Met o.a. Sonicrocket

12.00 | Oranjebitter 10 jaar
Met o.a. Convoi Exceptional, Los Paja Brava

12.00 | Code Oranje Festival
Met o.a. Kevin, Jairzinho en Gers Pardoel

12.30 | Ongeregeldheden
Met Ongeregeld

13.00 | Koning Steijn 2018
Met o.a. Nod Stewart & The Faces

13.00 | Containerbar Noord
Met verschillende dj’s en acts

13.00 | Koninginnedag Festival “Vroeger was alles beter”
Met o.a. MC Jr, Def Rhymz, Bangalijst Soundsystem, DAYZ

13.00 | Live Op Straat Schiedam
Met o.a. Corvin Silvester, Richard Beukelaar, No Escape, El Fatso en De Wannebiezz

13.00 | Kroon Festival
Met o.a. De Sluwe Vos, Rod Malmok vs. Juan Sanchez en Chris Stussy

13.00 | Kralingse Bos Festival (uitverkocht)
Met o.a. Trafassi, Th’Acquisition, Paul Elstak, Hef, Losgeld en Kraantje Pappie

14.00 | Koningsdag Festival @ Baroeg
Met o.a Tributör, Skapiche, Ear Danger, Blind Justice en Old Man’s Riot

14.00 | Koningsdag Festival Oude Sluis
Met o.a. Rusty Nails

14.00 | Klootuh festival @ Graauwe Hengst
Met o.a. Batmania, Broekhoest en Shaking Haze

17.00 | KOFA Kingsfest
Met o.a. The Legendary Orchestra of Love

Copyright foto header: Martijn Smeets.

Rotterdam is tijdens Koningsdag goed bereikbaar met het openbaar vervoer. Binnen de stad rijden de meeste trams en bussen hun gewone route en zijn niet gestremd. De metro’s rijden frequent op Koningsdag en zijn zeer geschikt om de vrijmarkten en festivals te bereiken. Voor meer informatie zie de website van RET.

Automobilisten die naar Rotterdam komen en de drukte van de binnenstad willen vermijden, kunnen hun auto aan de rand van het centrum parkeren. Om vervolgens per tram, bus of metro verder te reizen. Voor een overzicht van parkeergarages zie www.rotterdam.nl/parkeren.

Zaterdag a.s. Popunie Radio #6 met co-host Joost Wander!

Op zaterdag 28 april kun je lekker uitbrakken van Koningsdag met Popunie Radio! Dit keer met co-host Joost Wander, die vorig jaar de Publieksprijs van de Sena Grote Prijs Van Rotterdam (Singer/Songwriter) won.

Zjantal zal samen met hem het programma presenteren. Verwacht weer nieuwe Rotterdamse releases en concert-tips voor de maand mei. We gaan het o.a. hebben over het nieuwe album van Joost.

Zet jezelf op aanwezig bij het Facebook-event, want in dit event wordt de livestream en de playlist gedeeld! Of tune in op zaterdag 10 maart om 14.00 via www.operator-radio.com

Benieuwd wat er de voorgaande keren is gedraaid? Volg onze playlists op Spotify.

Beluister hier de playlist van vorige keer: