Jamie Haughey & Friends releasen hun eerste live-registratie in de vorm van een videoclip. De clip is opgenomen in Studio Urban Delights in Rotterdam. Het gaat om twee nummers: Wipe Your Tears en I Did It All.
Afgelopen jaar is deze Rotterdamse band bezig geweest met het schrijven en uitvoeren van eigen materiaal. Jamie Haughey heeft een achtergrond als commercieel artiest in de jaren ’90. Hij heeft getourd en gewerkt met verschillende producers in Europa en de US. Dit is de eerste keer na een lange periode dat hij een eigen band vormt om samen nummers mee te schrijven en uit te voeren.
De band bestaat uit:
Jamie Haughey: vocals en piano
Mark Heuschen: gitaar
Mario Sprong: bas
Ewout Den Hollander: drums
Het zijn intieme popsongs en ballads gevarieerd met up-tempo nummers met een soulvolle, jazzy en soms rock edge. Warme vocalen met rhodes-piano, akoestische gitaar, bas en drums. Singer/songwriter materiaal over verhalen die vertelt moeten worden; over leven, liefde en verlies, of elk willekeurig onderwerp dat een nieuwe song inspireert.
De invloeden variëren van Ronald Isley en Luther Vandross tot Counting Crows ontmoet Randy Newman en Van Morrison.
http://youtu.be/EyWIueaX6tM
Jamie Haughey & Friends – Wipe Your Tears / I Did It All
Voor meer informatie bezoek je de website en Facebook pagina van Jamie Haughey & Friends.
