Agnesz Anna bracht in september van vorig jaar haar debuut-ep Cruel World uit en ze laat er geen gras over groeien! Ze is momenteel al weer begonnen aan haar tweede ep. Om deze goed te kunnen produceren, vraagt ze om een bijdrage van haar fans via het VoordeKunst crowdfundingplatform.
Agnesz Anna is een kunstzinnig multitalent, dat al aardig wat plaatsen in de wereld afreisde om te werken voor dans- of theaterstukken: Spanje en New York City zijn haar thuishavens geweest en in Nederland woonde ze in Groningen, Haarlem, Amsterdam en nu in Rotterdam. De muziek die ze maakt is een combinatie van genres: singer/songwriter, alternative/indie, pop, folk, psychedelic rock, country, jazz en blues. Ze vult deze invloeden in met een unieke eigen sound met een vintage randje. Naast muziek maken, danst en acteert ze ook.
Zoals ze zelf op haar pagina op VoordeKunst vertelt:
”Het proces van de ep Cruel World heeft me veel geleerd. Met de nieuwe kennis die ik heb opgedaan tijdens het proces toen, wil ik de volgende productie nóg beter maken.”
De track Creeping van debuut-ep Cruel World
Tweede ep
Voor haar nieuwe productie wil Agnesz voor een andere aanpak kiezen, dan bij Cruel World. Zo wil ze van deze tweede ep meer een ‘conceptplaat’ maken, waarin een duidelijke rode draad de songs met elkaar verbindt. Daarnaast wil ze in haar muziek meer gebruik gaan maken van elektronische componenten. Om een goed product van hoge kwaliteit te leveren gaat de opbrengst van deze crowdfunding besteed worden aan de producer, recording studio, sessie muzikanten, mixing & mastering en (online) distributie.
Wil je meer weten of doneren?
Check dan Agnesz Anna’s pagina op Voordekunst.nl. Op vrijdag 19 februari organiseert Agnesz een borrel in NRC, zodat je haar in eigen persoon vragen kunt stellen.
Meer weten over Agnesz Anna? Bekijk haar website of like haar Facebookpagina.
