Op zaterdag 19 juli vindt de eerste editie van Smashfest plaats; een nieuw hard- en metalcore festival in CAPSLOC (Capelle aan den IJssel). Hawser, ClearXpath, As Prayers Fail en Meet The Storm zijn onder meer bevestigd.
Met dit nieuwe festival borduurt de Capelse zaal voort op de maandelijkse Capscore-avonden en het afgelopen november georganiseerde Batmanfest.
Het festival wordt geopend door For Victory uit Dordrecht. Met headliner FocusedXminds heeft Smashfest één van de beste, nieuwe straight edge bands binnengehaald. De punkers brengen hun platen uit op het vermaarde 6131 label en komen het hardcore-evangelie deze zomer verkondigen aan onze kant van de oceaan. Dit doen ze tijdens een joined tour met het Britse MindXcontrol. In Nederland met name bekend als “de nieuwe band” van voormalig Brutality Will Prevail-frontman Ajay Jones. Maar op zichzelf natuurlijk meer dan dat. In hun thuisland zijn de mensen in de volle zalen al overtuigd en het zal hier niet lang meer duren.
As Prayers Fail, Meet The Storm, Hawser en ClearXpath gaan de Rotterdamse eer hard en hoog houden op Smashfest.
Extra informatie
Datum: zaterdag 19 juli
Locatie: CAPSLOC, Pelikaanweg 3, Capelle aan den IJssel (drie minuten loopafstand van metrostation Capelle Centrum)
Aanvang: 14:30 uur
Entree: 10 euro
Nodig hier je vrienden uit en voor meer informatie bezoek je de website van CAPSLOC of de Facebook pagina van Smashfest.
Smashfest wordt georganiseerd door CAPSLOC in samenwerking met SFG DIY.
Smashfest wordt mede gefinancierd door Popunie Music Support Zuid-Holland.
