Bijzondere ep release van Vriend op onbewoond eiland

12003317_1064515016900939_3188993521162966035_nSinds een aantal maanden schrijft Eric-Jan Vriend, de frontman van de Rotterdamse band St. Polaroid, Nederlandstalige liedjes. Dit doet hij onder zijn eigen achternaam; VriendNa een succesvolle try-out in een stampvol Kantine Walhalla heeft hij in de maanden daarop hard gewerkt en geschreven en heeft hij een ep opgenomen met vijf liedjes. Op 27 september presenteert hij zijn debuut-ep Plaatje op een onbewoond eiland!

Plaatje is de titel van deze gloednieuwe ep. Vijf liedjes over liefde, oorlog en sociale interacties op een manier waarop alleen Vriend het kan verwoorden. De release van Plaatje zal op een unieke manier gebeuren.

Feest op een onbewoond eiland!

Midden op de Bergsche plas (Rotterdam Hillegersberg) ligt een klein eilandje. Op zondag 27 september vindt daar de eerste release plaats voor een selecte groep van maximaal 20 personen. Wanneer je reserveert voor deze exclusieve aangelegenheid krijg je voor 10 euro de nieuwe ep, een uniek optreden en is het halen en brengen met een boot (vanaf steiger Hillegersberg) inbegrepen. Reserveren doe je door te mailen naar ejvriend@gmail.com. Aanvang optreden: 15.00 uur.

Feest in Kopi SoeSoe!
Op Katendrecht staat het leukste cafeetje van Rotterdam; Kopi SoeSoe. Eigenaar Niels is fan vanaf het eerste uur! Daarom wordt hier op zaterdag 3 oktober het tweede release festijn gehouden! De avond begint rond 21.30 uur. Hier zijn verder geen kosten aan verbonden. Kom dus gezellig langs!

Kijk voor meer informatie op de website van St. Polaroid onder ‘Vriend’.
Beluister hier alvast de eerste single:

Extra informatie
Release op het onbewoond eiland
Datum: zondag 27 september
Locatie: Bergsche plas (met boot vanaf steiger Hillegersberg)
Aanvang: 15 uur
Entree: €10,-, incl. ep Plaatje | slechts 20 plekken beschikbaar.

Release in Kopi SoeSoe
Datum: zaterdag 3 oktober
Locatie: Kopi SoeSoe, Sumatraweg 15 (Deliplein), Katendrecht
Aanvang: 21.30 uur
Entree: gratis

 

Doe Het Zelf Festival 2.0

11885272_427337640800480_1033966185384239908_nDe eerste editie van het Doe Het Zelf Festival in De Graauwe Hengst in Schiedam was een enorm succes en de voorbereidingen voor de tweede editie zijn in volle gang. De tweede editie zal plaatsvinden op 10 oktober in Bar³ aan de Nieuwe Binnenweg te Rotterdam.  

Doe Het Zelf
Het festival wordt georganiseerd door de band MOZZ, als een soort ‘protestfestival’ en biedt plaats aan bekendere en onbekendere bands. Het festival is ontstaan vanuit de frustratie richting vele podia, locaties en festivalorganisaties, waarvan de organisatie het niet de moeite waard vindt om zelfs maar te reageren op de aanvragen van bands om te mogen optreden.

Al helemaal absurd is, dat locaties huur vragen als bands aanbieden om gratis te komen spelen. Tijd om het tij te keren en om het-zelf-te-doen! Tijdens het festival spelen er zo veel mogelijk bands. Ze spelen korten sets van 20-25 minuten.

Line-up
De bands die reeds zijn bevestigd; De Dood, Beach Coma, HessaBroekhoest, Urban Distortion, Bubbleshot en Ploeg!

Extra informatie
Datum: zaterdag 10 oktober
Locatie: Bar³
Aanvang: 18.00 uur
Entree: gratis
Facebookevent

Wil je op de hoogte blijven van het Doe Het Zelf Festival en de complete line-up? Ga dan naar deze website.