Popunie Live Cafe @ Songbird 2015 videoverslag

Op zaterdag 28 november 2015 stonden we op Songbird Festival onder de noemer Popunie Live Café. In de bomvolle Eduard Flipse zaal van de Doelen speelden St. Solaire, Charl Delemarre, Gery Mendes, Ravvel, Tim Verhaal en Lenya. 

Er zijn ook mooie foto’s gemaakt door Wim Barzilay, die kun je in het facebook album bekijken. Voor meer info over Popunie Live, kijk op de eventpage. Bekijk hieronder een korte impressie van elke act.

St. Solaire:

Posted by Popunie on zaterdag 28 november 2015


Charl Delemarre:

Posted by Popunie on zaterdag 28 november 2015

 

Gery Mendes:

Posted by Popunie on zaterdag 28 november 2015

 

Tim Verhaal: 

Prachtig solo optreden van #RdamMusicAward2015 Aanstormend Talent winnaar Tim Verhaal! #PopunieLive Café

Posted by Popunie on zaterdag 28 november 2015


RAVVEL:

Betoverend RAVVEL nu in het #PopunieLive Café in de Eduard Flipse zaal van De Doelen

Posted by Popunie on zaterdag 28 november 2015


Lenya:

Posted by Popunie on zaterdag 28 november 2015

Releaseparty Dutch Music Community in Podium Grounds

dmc foto 2Heb je ooit gehoord van een album dat ter plekke gecreëerd, gecomponeerd en opgenomen is? De Dutch Music Community (DMC) deed dit de afgelopen maand en dat ook nog eens binnen drie dagen! Op 3 december presenteren ze met veel trots in podium Grounds het resultaat, natuurlijk is er na afloop een improvisatie sessie en afterparty in de vertrouwde DMC stijl.

Dutch Music Community is een collectief met alleen de beste muzikanten en gasten uit de Nederlandse muziekscene, ontstaan in Rotterdam. Ze staat voor honderd procent live creatie waardoor geen enkel optreden hetzelfde is.

De groep vaste en wisselende muzikanten combineert jazz, soul, latin, afrobeat en ska-invloeden tot een aanstekelijk eigen geluid. Bij een sessie van DMC vervallen alle muziekwetten en -regels; geen setlists, bladmuziek of repetities.

De muziek en muziekstijl ontstaan ter plekke in samenwerking met de muzikanten, de locatie en het publiek!




De DMC USB sticks zijn na afloop van de eerste set verkrijgbaar, ook zijn de opgenomen nummers dan terug te vinden op iTunes en Spotify.

DMC fotoExtra informatie
Datum: donderdag 3 december
Locatie: Grounds, Pieter de Hoochweg 125, Rotterdam
Aanvang: 22 uur
Entree: vvk €5,- / deurverkoop €7,50
Facebookevent