Popunie Music Support: Rass Motivated en Fabian in De Machinist

Ras_6041Op woensdag 29 oktober vindt de vierde singer/songwriteravond van het naseizoen plaats in het café van De Machinist. Vanaf 21:00 uur zullen tijdens deze kleurrijke editie achtereenvolgens reggaeartiest Rass Motivated en de door blues en hiphop beïnvloede artiest Fabian eigen repertoire ten gehore brengen.

Rotterdammer Sherandell Maynard is als Rass Motivated geen onbekende naam in de Nederlandse reggae scene. Met zijn kenmerkende geluid, aanstekelijke performance en ‘Reggae for All People’ state of mind deelde hij het podium reeds met de crème de la crème van de reggae en dancehall in zalen en clubs als Heineken Music Hall, Paradiso, Melkweg en Ahoy. Rass Motivated’s liveshows zijn zowel explosief als meditatief, waarbij interactie met het publiek een belangrijke rol speelt. In 2012 won hij de Music Matters Award waarmee hij zich een jaar lang de Muziekambassadeur van Rotterdam mocht noemen. Eind 2013 verscheen zijn eerste album Who Am I waarvan dit jaar de opvolger wordt verwacht.
Facebook pagina

FabianZoals hij tijdens optredens bij De Wereld Draait Door en de Beste Singer-Songwriter Van Nederland al lieten horen, heeft de Voorburgse singer/songwriter Fabian een mix van blues, pop en hiphop ontwikkeld tot een fris, authentiek en eigenwijs geluid. Dat is goed te horen op zijn tweede, eerder dit jaar verschenen cd The Grand Ville Getaway. Fabian volgt hierop vooral de weg van zijn eigen hart en neemt de luisteraar mee op reis langs meerdere bestemmingen. Het is niet alleen blues met rap, het is ook hiphop met gitaren. Maar altijd blijft Fabian een singer/songwriter voor wie de song zelf voorop staat. Media coryfeeën Giel Beelen en Eric Corton gaven er reeds hun zegen aan.
website

Vast op de woensdagavond, loopt het programma door t/m 10 december. Per avond treden er twee bijzondere singer/songwriters op, veelal uit Rotterdam en omstreken. Cultureel divers als de Maasstad is, biedt het programma een keur van artiesten die hun eigen muziek schrijven en uitvoeren, veelal alleen met gitaar of piano en soms in kleine bezettingen. Tien avonden vol stemmige en akoestische luistermuziek om niet te missen.

Het Rotterdamse agency Roots & Routes vult het programma aan met korte showcases van muziekleerlingen van het Albeda College.

Extra informatie
Datum: woensdag 29 oktober
Locatie: De Machinist, Willem Buytewechstraat 45, Rotterdam
Aanvang: 21:00 uur
Entree: gratis

Voor meer informatie bezoek je de website van De Machinist.

Dit optreden wordt mede gefinancierd door Popunie Music Support Rotterdam.

Mary Syll en In Previous Chapters naar Dolhuis

marysyllNa het meedoen aan Miss Poland In Holland is Mary Syll erachter gekomen dat er meer te beleven valt op een podium. Zo ontwikkelde ze zichzelf de afgelopen jaren als muzikant. Van MaDiWoDoVrijdag Show en NTR tot tv-talentenshow Must Be The Music in Polen.

Op 30 oktober zal Mary Syll haar debuutshow geven in Dolhuis, Dordrecht. Het publiek kan genieten van een liveset dat in tweeën wordt gesplitst: akoestisch en elektronisch. Dit doet ze in samenwerking met haar producer Thomas Florusse. Het optreden wordt extra speciaal, want Mary Syll viert op deze manier haar 25e verjaardag.

Beluister hier de nieuwste single van Mary Syll:

http://www.youtube.com/watch?v=TvzqyT8rAZo
Mary Syll – Kiss Me

In het voorprogramma staat het Rotterdamse lounge/indie duo In Previous Chapters.

Extra informatie
Datum: donderdag 30 oktober
Locatie: Dolhuis, Dolhuisstraat 55, Dordrecht
Aanvang: 20:30 uur / Open: 20:00 uur
Entree: gratis

Nodig hier je vrienden uit en voor meer informatie bezoek je de website van het Dolhuis.