Of er nog een zomer komt dit jaar is de vraag, maar toch is de Y?C!-avond van vrijdag 7 juni de laatste voor de zomerstop. Deze avond zullen twee acts het podium betreden die elkaar tegen het lijf liepen op Festival Verbunt 2012. Sindsdien houden zij elkanders verrichtingen nauwlettend in de gaten, en vanavond zullen ze weer samen een podium delen.
Boring Pop is niet vernieuwend. Boring Pop maakt popmuziek zoals het al gemaakt wordt sinds de uitvinding van de elektrische gitaar. Korte liedjes, weinig opsmuk, recht voor z’n raap. Liedjes met teksten die verhalen over mensen die de deur niet uitkomen, over wiskundeleraren die geen antwoord weten op de vragen van hun leerlingen, over jongens die hun tienerjaren pas meemaken als ze de twintig gepasseerd zijn en over meisjes die zwelgen in zelfmedelijden.
De Koning Der Dieren maakte furore in straatorkesten zonder zigeuners, koperblazers , zeelieden en trekzakken. Tegenwoordig trekt hij, verstoken van gezelschap, langs dorpen en steden met koffers vol openbaringen en muziek. Verwacht liedjes over vleeswaar, de Here Jezus en zijn ouwe moer, wereldproblematiek, fysiek geweld, pas ontluikende actrices, weltschmerz, grote vraagstukken, sprookjesfiguren en fluwelen erotiek. De koning der dieren geeft het concert des levens waar niemand een programma van heeft.
Extra informatie
Datum: Vrijdag 7 juni
Locatie: RAAF, Hillelaan 19, Rotterdam
Aanvang: 21:00 uur
Entree: gratis
Voor meer informatie bezoek je de website van RAAF.

