Nieuwe single voor iET

ieTDeze week lanceert singer/songwriter iET de single Hold On Tight. Het is de eerste single van haar nieuwe album So Unreal, dat verschijnt op 21 februari 2014. Voor dit album werkte iET samen met Grammy Award winning producer Russell Elevado uit New York, bekend van zijn werk voor onder meer D’Angelo, Erykah Badu en Alicia Keys.

Beluister hier Hold On Tight:

http://youtu.be/J2F3-8HPgHw

iET – Hold On Tight

Eerder bracht iET de ep The Kitchen Recordings (2011) en haar eerste volledige album The Kitchen Recordings II (2013) uit, waarop duetten te horen zijn met onder meer Janne Schra, Stevie Ann en Shirma Rouse. The Kitchen Recordings is geschreven en opgenomen in de keuken, waarbij gebruik is gemaakt van huis-, tuin- en keukenattributen. Met So Unreal heeft iET in samenwerking met producer Russell Elevado een stap gemaakt en komen elementen van soul, pop, folk, pyschedelic, funk, rock, afrobeat en zelfs jazz voorbij.

Russell Elevado (USA) won een Grammy met The Diary Of Alicia Keys van Alicia Keys en Voodoo van D’Angelo. Hij werkte als engineer, mixer of producer aan albums van The Roots, Erykah Badu, Angie Stone en Angelique Kidjo. iET komt in contact met hem via internet en Russell is zo enthousiast dat hij iET zelf aanbiedt mee te werken aan haar nieuwe album.

Voor meer informatie bezoek je de website van iET.

Dordts/Rotterdamse formatie Three/Third XL populairste studenten coverband

treeAfgelopen donderdagavond heeft de negenkoppige Dordts/Rotterdamse formatie Three/Third XL in het Erasmus Paviljoen de titel “Populairste studenten coverband van Nederland” gewonnen.

Deze verkiezing werd georganiseerd door de Erasmus School Of Economics ter gelegenheid van het 100-jarig bestaan. Aan deze verkiezing zijn voorrondes voorafgegaan tussen bands uit heel Nederland. Een kleine 300 toehoorders waren afgelopen donderdagavond op Woudenstein aanwezig bij de strijd tussen de finalisten Mainline 55 (wild card), Mooie Noten, The Brazilian Wax Effect, Three/Third XL en Head First. Het publiek ging voor Three/Third XL, terwijl de jury een lichte voorkeur had voor de meidenband The Brazilian Wax Effect.

http://www.youtube.com/watch?v=-3le1Njr6j0

Voor meer informatie bezoek je de website van Three/Third XL.