Kick-off van N8W8 R’dam

Op vrijdag 24.01.2020 vindt de kick-off van de onafhankelijke Rotterdamse nachtraad cq. N8W8 R’dam plaats bij MONO. De oprichting van deze stichting is een direct gevolg van de demonstratie Opstaan voor de Nacht.

Het programma bestaat deze avond uit een panelgesprek, presentaties en besprekingen van het visiedocument van de stichting en een ruimtelijke visie op nachtleven die is ontwikkeld, daarnaast wordt de website gelanceerd, is er een Q&A en zullen enkele prominenten uit het Nederlandse nachtleven een voordracht doen.

De bijeenkomst wordt afgesloten met een borrel die muzikaal begeleid wordt door MONO’s programmeurs Lin Tonic en Mo Jakob.

Datum: vrijdag 24 januari
Locatie: MONO
Inloop: 17.00
Entree: gratis

Check het Facebook-event.

Rotterdamse acts tijdens ESNS 2020!

Van 15 t/m 18 januari staat Groningen weer op z’n kop! De stad vormt deze dagen hét belangrijkste platform voor Europese muziek en dit is voor veel acts een belangrijke stap geweest bij hun (inter)nationale doorbraak. En uiteraard staat er weer het nodige Rotterdamse talent op het programma!

Rondom het officiële Eurosonic Noorderslag (ESNS) programma is er in de afgelopen jaren tevens een uitgebreid onofficieel fringe programma ontstaan (veelal gratis toegankelijk). Dit vindt plaats op bijzondere locaties en onder zinnenprikkelende namen en bestaat uit tientallen showcases van uiteenlopende organisatoren zoals labels, poporganisaties, bands, platenzaken of agencies. Voorbeelden: Animalsonic, Pleuropsonic, Altersonic, Toetersonic, Wolfsonic, Graansonic. Teveel om op te noemen!

We hebben alle optredens, voor zover bij ons bekend, van Rotterdamse acts op een rijtje gezet met een linkje naar het desbetreffende event voor meer informatie:

Woensdag 15 januari

17:00 – 17:40 | AAD
Penguin Showcases | Drie Gezusters Tiki Bar

18:15 | Duncan Laurence
3FM live-sessie | Martinikerk

21:30 – 22:15 | Duncan Laurence
Eurosonic | Stadsschouwburg

21:50 – 22:30 | St. Solaire
Treetop Agency x Smoke Showcase | Smoke

Donderdag 16 januari

16:00 – 17:00 | o.a. Certain Animals
Uncle P. Showcase x LAB Music | Amstel Café

16:30 – 17:00 | Out Of Skin
Current Music Showcase | Brouwerij Martinus

18:20 – 18:40 | Alexandra Alden
Platosonic | Coffee Company

19:00 – 19:45 | The Grey Pants
Penguin Showcases | Drie Gezusters Classic Stage

19:20 – 19:45 | Lucky Blue
Penguin Showcases | Drie Gezusters Draaibar

20:30 – 21:00 | Sara Abraham
Penguin Showcases | Drie Gezusters Arcade Stage

20:45 – 21:00 | Alexandra Alden
Eurosonic | Grand Theatre (up)

21:05 – 21:25 | Wike
Penguin Showcases | Drie Gezusters Arcade Stage

21:30 – 22:00 | Liza Weald
Penguin Showcases | Drie Gezusters Classic Stage

21:40 – 22:10 | Roaming Lands
Penguin Showcases | Drie Gezusters Arcade Stage

22:15 – 22:45 | Philippine
Penguin Showcases | Drie Gezusters Classic Stage

22:25 – 22:55 | Margi
Penguin Showcases | Drie Gezusters Arcade Stage

23:00 – 23:30 | YoungRubbi
Penguin Showcases | Drie Gezusters Classic Stage

23:10 – 23:40 | Froukje
Penguin Showcases | Drie Gezusters Arcade Stage

23:30 – 24:00 | Certain Animals
AnimalSonic | Het Pakhuis

23:35 – 00:15 | Lewsberg
Eurosonic | Werkman Stadslyceum

00:10 – 00:30 | Djesco
Het Hiphop Journaal In Je Smoel / Penguin Showcases | De Drie Gezusters

02:30 – 03:15 | Lone wolf
Penguin Showcases | Drie Gezusters Groote Griet

Vrijdag 17 januari

12:45 | NAAZ
Music Moves Europe Talent Awards session | Grand Theatre

16:30 – 17:00 | LUKA
Treetop x Take Me To | De Bovenkamer van Groningen

19:45 – 20:15 | Willow Mae
Current Music Showcase | Brouwerij Martinus

20:00 – 00:30 | DJ Okkie
Eurosonic Air – tussen de acts

20:00 – 20:45 | NAAZ
Music Moves Europe Talent Award Ceremony | Stadsschouwburg
Eurosonic | Stadsschouwburg

22:15 – 23:00 | Iguana Death Cult
Eurosonic | All Round Poolcentrum

23:15 – 23:45 | Out Of Skin
Current Music Showcase | Brouwerij Martinus

23:15 – 00:00 | Davina Michelle
Eurosonic Air

00:25 – 00:55 | Neighbours Burning Neighbours
The Sound of Young Holland XII | Kult

Zaterdag 18 januari

13:30 – 22:30 | o.a. Forbidden Wizards
Jagersonic 2020; Nuchter Niet Te Doen! | Vera

16:00 – 16:45 | Broederliefde + liveband
Eurosonic Air

18:00 – 21:00 | DJ Okkie
Entrance De Oosterpoort

19:45 – 20:30 | GreyHeads
Noorderslag | De Oosterpoort CBK

20:15 – 20:45 | GIAN
Noorderslag | De Oosterpoort Kelder

20:30 – 21:00 | The Heart Monitors
Morning Wood Records Showcase | LOLA

21:45 – 22:15 | Bokoedro + FutureJazz Band
Noorderslag | De Oosterpoort Bovenzaal

01:00 – 01:45 | The Sweet Release Of Death
Noorderslag | De Oosterpoort Marathonzaal

01:00 – 01:45 | Davina Michelle
Noorderslag | De Oosterpoort Grote Zaal

01:45 – 02:30 | Het Gezelschap
Noorderslag | De Oosterpoort Foyer Grote Zaal

 

Luister ook naar de Rotterdamse ESNS playlist op Spotify!