
Na het verschijnen van een eerste ep van Los Paja Brava eerder dit jaar zijn ze nu klaar voor de volgende stap; een debuut-album. Op het album komen negen originele, zelf geproduceerde nummers waarmee ze dans sneller over de planeet willen verspreiden dan de griep in de winter. Voor de finishing touch van het nieuwe album heeft deze internationale band, met roots in Rotterdam, een crowdfundingscampagne opgezet.
Los Paja Brava
Een internationale band, opgericht in Rotterdam en geïnspireerd door de fascinerende smeltkroes en de in-your-face houding van de stad en haar inwoners. De muzikanten komen uit Zuid-Amerika en Europa en zorgen samen voor een explosie van energie, ritme en een goede sfeer. Hun motto luidt: ‘If no one destroys their shoes on the dancefloor, we don’t consider it a successful show.’
Wat deze band zo bijzonder maakt zijn de verschillende achtergronden van de muzikanten, van klassieke muziek tot jazz, maar allemaal met een passie voor cumbia. Ze maken perfect georganiseerde, anarchistische muziek met een electrische achtergrond.
Allemaal verenigd door hun eigen genre, gedefinieerd als The Mighty Freak’n Della Distrópica. Het hoofddoel van Los Paja Brava is al hun energie overbrengen aan het publiek en van elk concert een unieke ervaringen te maken. Dansen gegarandeerd!
Mighty Mighty Freak’n Della Distrópica
Op 17 februari presenteert Los Paja Brava hun nieuwe album Mighty Mighty Freak’n Della Distrópica in Grounds.
Dit album is opgenomen in Amsterdam en gemixt door Ruben Montes in Galicia, Spanje. Het album is geproduceerd door CH Jacques en Javier Infestas. De cover is gemaakt door Isaac Sandoval, een Mexicaanse artiest, die in Nederland woont. De cover is gebaseerd op Rotterdam. Zo schitteren o.a. het Rotterdamse Centraal Station, een bakje kapsalon en de Markthal op de cover. De eerste single en video van het album heet Naiden.
Crowdfunding
Alles is al opgenomen en geproduceerd, maar om het proces goed te kunnen voltooien en de dansrevolutie te starten roepen ze de hulp in van het publiek. Via het platform VoorDeKunst is Los Paja Brava dan ook een crowdfundingsproject gestart.
Het doneren wordt niet alleen beloond met mooie muziek, maar er staan ook nog andere beloningen tegenover. Bijvoorbeeld het album ontvangen vóór de releasedatum, het album ontvangen uit handen van de band tijdens een optreden en er is extra aanbod van beperkte en exclusieve items.
“Het universum rekent op jullie steun om deze dansrevolutie te kunnen beginnen”, aldus Los Paja Brava.
Wil jij weten hoe je deze groep rasmuzikanten kan helpen? Kijk dan op VoorDeKunst, volg Los Paja Brava op Facebook of neem een kijkje op hun officiële website.
Fear Of…