Music Support Zuid-Holland: Schippop

Op 8 juni 2024 vindt de 23ste editie van Schippop plaats. Schippop is een gratis popfestival dat jaarlijks wordt gehouden in Schipluiden (vlakbij Delft). Het is geen grootschalig festival maar het is intiem en de sfeer is goed. Voor deze editie staat er weer een veelzijdige programmering klaar, van hiphop tot rock, pop tot funaná, met 2 stages, meer muziek en minder pauze!

Line-up: 
De line-up van Schippop bestaat dit jaar uit Lucy Kruger & The Lost Boys, Thames, The People’s Pleasure Ground, Velocity Made Good, Bob Spanish, Tabanka, Van Tastik, Chica Chica, Mood Bored, Pol, Enjaku Yoyo, YoungRubbi en Harvest Road.

Naast bovenstaande acts is er ook nog een programma voor de kinderen met o.a. workshops en een silent disco.

Alle info en het programma is te vinden op www.schippop.nl.

Extra info:

Locatie: Tiendweg 2, 2636 HH Schipluiden
Datum: zaterdag 8 juni 2024
Gratis entree
Info

Peel Slowly and See wordt mede mogelijk gemaakt door Music Support Zuid-Holland.

Interview: FLORA

Alt-pop act FLORA combineert elektronische geluiden met een vleugje rauwe emotie, digitalisme en oprechte verhalen, waardoor liedjes ontstaan ​​die je in beweging brengen en raken. Ze beschrijft zichzelf als een “met ADHD doorzeefde twintiger met veel ambitie” en is onbeschaamd trouw aan zichzelf. Ze bracht al twee ep’s uit, Rinse & Repeat (2022) en Utterly Mistaken (2023). Ook dit jaar is er nieuwe muziek uitgekomen in de vorm van singles Without A Warning en Sunflower Boy.

FLORA maakte eerder dit jaar deel uit van de selectie van de Mentos Grote Prijs van Nederland, stond onlangs op Bevrijdingsfestival Zuid-Holland, werd vorig jaar genomineerd voor een Rotterdam Music Award en stond in 2023 in de finale van de Sena Performers Grote Prijs van Rotterdam. Later dit jaar maakt ze deel uit van Popronde 2024. Met nieuwe muziek op de planning reden genoeg om haar eens uit te nodigen voor een interview.