Wie hebben er gespeeld tijdens de Grote Prijs van Zuid-Holland:

 GPZH 2012 Finalisten Dance/Producers: Boulders Below, FilosofischeStilte, Generate, Get Lounged ft MAI, Nour Fawzi en Torus
1: Torus
2: Get Lounged ft MAI
3: FilosofischeStilte
Popunie Publieksprijs: Nour Fawzi
Finalisten Urban: Billy, Capitol Hill, JR de Regelneger, Persoonlijk (PSL), PURE The Artist en Ron-Le-Bass
1: PURE The Artist
2: Ron-Le-Bass
3: Billy
Popunie Publieksprijs: Persoonlijk (PSL)
Finalisten Bands: Atlantic Attraction, Colt Nevada, Duncan Idaho, JR en The Mutations, Passages en Red Light Babies
1: Atlantic Attraction
2: Colt Nevada
3: Duncan Idaho
Popunie Publieksprijs: Red Light Babies
Finalisten Singer/Songwriter: Abel Splinter, Jana, SARA BONNE, The Candides, The Yes Please en Wolf In Loveland
1: Wolf In Loveland
2: The Yes Please
3: SARA BONNE
Popunie Publieksprijs: The Yes Please
GPZH 2011 Finalisten Dance/Producers: Yemooda, Db-eat, Shambok, Jahua, 2 Times en Digi Damascus
1: Db-eat
2: Shambok
3: 2 Times
Popunie Publieksprijs: Db-eat
Finalisten Urban: Far I, Killing Bags, Brandwerk, 1Duidig, KeesFluks en Rät N FrikK
1: 1Duidig
2: Far I
3: KeesFluks
Popunie Publieksprijs: KeesFluks
Finalisten Bands: Revision, Sky Architect, MacAlistair, Bloomfield, Sir James en MooCH Inc.
1: Sir James
2: MooCH Inc.
3: Sky Architect
Popunie Publieksprijs: Sky Architect
Finalisten Singer/Songwriter: Titus, Maurice Bleeker, Fabian, MicasMess, John C Fraser en Chrissy Bohorquez
1: Maurice Bleeker
2: Fabian
3: John C Fraser
Popunie Publieksprijs: Maurice Bleeker

GPZH 2010

Finalisten Dance/Producers: Bimbo Electrico, Boom Boom Du Terre, CrowdedBEATS, Db-eat, Logosamphia en Kaizoku
1: Kaizoku
2: Boom Boom du Terre
3: Bimbo Electrico
Popunie Publieksprijs: Kaizoku
Finalisten Urban: Beast, BujuMouse, De Dichter, RSeaN & Moonchild, Vieira en Vlijmscherp LRC
1: Vieira
2: De Dichter
3: BujuMouse
Popunie Publieksprijs: Vieira
Finalisten Bands: G.O.T.V., The Heyz, Maghreb Mania, No Comment, Magion en Raindogs
1: G.O.T.V.
2: The Heyz
3: Magreb Mania
Popunie Publieksprijs: No Comment
Finalisten Singer/Songwriter: The Candides, Capisce?, Bryan van Putten, La:Ra, The Parents en Scarlet Mae
1: The Parents
2: Scarlet Mae
3: Capisce?
Popunie Publieksprijs: Bryan van Putten

GPZH 2009

Finalisten Dance/Producers: Kaiser Gayser, Vivace, DaisyBelle, Size, Soulpunkers en Statik Sky
1: Size
2: Vivace
3: DaisyBelle
Popunie Publieksprijs: Size
Finalisten Urban: Concept, Lady K-Wida, Unknowneye, Ill-Legal, Kulinair en Zonen van de Zeerover
1: Unknowneye
2: Kulinair
3: Lady K-Wida
Popunie Publieksprijs: Unknowneye
Voorronde Bands: Jellybread, The Fifth, The Faint Lights, Patent Peding, Maybee, The Flying Tygers, 27 Ways to Win, Gladius, Bojev, Sickboys and Lowmen, The Socks, Lunar, Apehanger, Joey’s Corner, Kangaroo Dynasty, Noctophyle, The Flying Martinis en The Loo
Finalisten Bands: The Fifth, The Flying Tygers, 27 Ways to Win, Joey’s Corner, The Flying Martinis en The Loo
1: The Fifth
2: The Flying Martinis
3: The Flying Tygers
Popunie Publieksprijs: The Fifth
Finalisten Singer/Songwriter: The Weak and the Strong, St. Polaroid, Ntjamrosie, “Okay, Chris”, Frank Goverts en Rikke Korswagen
1: St. Polaroid
2: Rikke Korswagen
3: Ntjamrosie
Popunie Publieksprijs: St. Polaroid

GPZH 2008

Finalisten Dance: Dtr, Mea Dee, Benefit of the Boomerang, Charly & Gallus, Atiq & Enk en Mikrobot and Madnix
1: Charly & Gallus
2: Atiq & EnK
3: Mea Dee
Norma Publieksprijs: Mikrobot and Madnix
Finalisten Urban: Jay Jay, Bujumouse, Jimmy G, Concrete, Loco-Vocal en Noah g ft. Noahs Arc
1: Concrete
2: Jimmy G
3: Jay Jay
Norma Publieksprijs: Concrete
Voorronde Bands: Rory MI, Defuse, Floodstain, Tokyo-A-GoGo!, Indubio, Lap Of Time, La Grâce, Red Carpet, Sickboys and Lowmen, Joyfalds, The Excitors, Maroen, Pilot Wilson, No Comment, Project 7, The Wrong Jeremies, Spaug en NiCad
Finalisten Bands:Joyfalds, Spaug, Tokyo-A-GoGo!, Floodstain, The Excitors en NiCad
1: NiCad
2: Spaug
3: Floodstain
Norma Publieksprijs: Tokyo-A-GoGo!
Finalisten Singer/Songwriter: Mark Lotterman, Glitters from Billy, Long Conversations and the Closet Orchestra ,Monokay ,J.K. Knijft en Ming’s Pretty Heroes
1: Long Conversations and the Closet Orchestra
2: J.K. Knijft
3: Ming´s Pretty Heroes
Norma Publieksprijs: Ming´s Pretty Heroes

GPZH 2007

Finalisten Dance:De Vaage Dwaaze, Pornologic ,Atiq & Enk, Dtr, Numtek, Doktor Schnitt
1: Pornologic
2: dtr
3: Atiq & enK
Norma Publieksprijs: Atiq & enK
Finalisten Urban: Risskant, Pijnstiller, De Oude & De Wit, De Leefstijlers, Lagelanden Platform, Miss Dee
1: Risskant
2: De Leefstijlers
3: Pijnstiller
Norma Publieksprijs: Risskant
Voorronde Bands: Keyz, The Dead Rudolfs ,Spaug ,Politics Mucho Maestro, Noctophyle,
Karma’s Kitchen, Isle of Lucy Mellow Yellow, NiCad, Magion, Spartaco, -Blend-, Blinky Palermo, A Fire from Above, Mindscan, Embrace Fire, en E110
Finalisten: The Dead Rudolfs, Mellow Yellow, Spartaco, Mindscan, Karma’s Kitchen en A Fire from Above
1: The Dead Rudolfs
2: Mindscan
3: Mellow Yellow
Norma Publieksprjis: Spartaco
Finalisten Singer/Songwriter: Aletta, Lenya, Bodar & the Bellboys, Flower to the People, Alice, Kat Leese, Invisible Movements en Vera
1: Alice
2: Lenya
3: Kat Leese
Norma Publieksprijs: Lenya

GPZH 2006

Finalisten Dance: Highroller, Dioomen, Deformer, Okkernoot en Pornologic.
1: Deformer
2: Pornologic
3: Highroller
Norma Publieksprijs: Pornologic
Finalisten Urban: Nicky’s Trinity, Dutch Conspiracy, Phat Groove Phoundation, Just I.N.D en Nul7Negen.
1: Phat Groove Phoundation
2: Dutch Conspiracy
3: Nul7Negen
Norma Publieksprijs: Nul7Negen
Voorronde Bands: Mister Who, Last Breath Denied, China Blue, Kànina, CanEyeScrew, Vixy, urINe SANE, As The Curtain Falls, JumboDollars, Heavy Lord, The Freckles, The Juicy Zooters, De Nieuwe Vrolijkheid, The Loo, Pourquoi me reveiller, The Better Offs, Saunawest en Noblesse.
Finalisten: China Blue, Vixy, JumboDollars, Noblesse, Pourquoi me reveiller en Saunawest
1: Saunawest
2: Noblesse
3: Vixy
Norma Publieksprijs: Vixy
Finalisten Singer/Songwriter: Pamela Slagveer, Markowski, Ana Criado, La Kidda, Ruben Brinkhuis en ZZ Tongue
1: Markowski
2: La Kidda
3: Ana Criado
Norma Publieksprijs: ZZ Tongue

GPZH 2005

Finalisten Dance: 2times, Cone & Jazzper, DJ Louis, Happy Avenue, Red Square en Tonatics
1: Tonatics
2: Louis
3: Red Square
Norma Publieksprijs: 2Times
Finalisten R&B/HipHop: Imelda, Nederandertalers, The Pan Afrikans, El Stylo ft. Klopdokter, Mic-Nificent en S.A.D.
1: Imelda
2: S.A.D.
3: El Stylo en Klopdokter
Norma Publieksprijs: Nederandertalers
Voorronde Bands: Mood 0, Eria d’Or, Any, Clayborn, Suncloud, Vegas 4 Millions, Kitty Contana, Headroom, Joyfalds, Mudkings, Flaming Fist, Zundapp, Grechko’s Doll, Even Geduld, Bob Sync, Rivan, All For Nothing en Lágrima
Finalisten: Any, Vegas for Millions, Kitty Contana, Zundapp, Grechko’s Doll en All For Nothing
1: Kitty Contana
2: Vegas for Millions
3: Grechko’s Doll
Norma Publieksprijs: All For Nothing
Finalisten Singer/Songwriter:
Ferry, Arno Loriaux, Seven, Hüsnü Uysal, Jokkmokk en Little Mystic.
1: Arno Loriaux
2: Hüsnü Uysal
3: Little Mystic
Norma Publieksprijs: Jokkmokk

GPZH 2004

Finalisten Dance: Eelke Kleijn, Emphasis, Gran&Tilly, Bound to Produce, Happy Avenue, Firefly en Lu5h
1: Firefly
2: Emphasis
3: Gran&Tilly
Publieksprijs: Happy Avenue
Finalisten R&B/HipHop: Maximus Prime, Wreckitnize, Lord of Chaos, Ballantyne, Sons of James en Serene
1: Wreckitnize
2: Ballantyne
3: Maximus Prime
Publieksprijs: Ballantyne
Voorronde Bands: Mala Vita, Oceandrive, Doll House Drama, Vertigo, Engine, Qrio Id, Last Breath Denied, Drowned, Cenobites, Keyz, Legends in our Mind, Twelvebar, Moonshine, Blo.torch, Fervid, 3speedautomatic en InstantFinalisten Bands: Doll House Drama, Qrio, Id, Last Breath Denied, Blo.torch, en Instant Mix
1: Blo.torch
2: Qrio
3: Instant Mix
Publieksprijs: Doll House Drama
Finalisten Singer/Songwriter:
Quallofill, Anderson, Rob & Jean Marie, Ed Citroen, Jimi Creedence en Eva
1: Anderson
2: Rob & Jean Marie
3: Quallofill
Publieksprijs: Quallofill

GPZH 2003

Finalisten Dance: Roonan, Spankdemcrew, Low-Fi, Zundapp, Highroller en DioOmen
1: Spankdemcrew
2: Roonan
3: Highroller
Publieksprijs: DioOmen
R&B/HipHop: Dwight Steven, Abstract Dialect, Skrabz, 3e Kamer, Ablaze en Delina
1: Skrabz
2: 3e Kamer
3: Ablaze
Publieksprijs: Skrabz
Voorronde Bands: Frezno Falls, Kev Black and the Muffdivers, Chen Mo, Dog’s Nop, Qcumber, Instant Mix, Cry Ugly, Miss Wyoming, Broshim, Zzyke, Meringue, Chronicle Kings, Dicemen, BlissarD, Stone Free, Vokuhila, NHOA en Lianan SheeFinalisten Bands: Frezno Falls, Dog’s Nop, Instant Mix, Meringue, Dicemen en Lianan Shee
1: Dicemen
2: Meringue
3: Lianan Shee
Publieksprijs: Lianan Shee
Finalisten Singer/Songwriter: The Vince, Rixt, Erik Haasnoot, Eelco, Lakewise en Lizzard
1: Eelco
2: Lakewise
3: Lizzard
Publieksprijs: EelcoFinalisten

GPZH 2002

Finalisten Dance: Mantra, Polar Head, L.U.M.C, Esage Music, Roonan en L.Veda
1: L.U.M.C
2: Esage Music
3: Mantra
Publieksprijs: L.Veda
Finalisten R&B/HipHop: Abstract Dialect, Deep Valley & Poekie, Just 4 U, Brothers in Arms, Youngblood en Buiten Adem
1: Youngblood
2: Just 4 U
3: Brothers in Arms
Publieksprijs: Abstract Dialect
Voorronde Bands: Sad o Sky, I drive a UFO, Dog’s Nop, Cellophane, Red, Nicky’s Trinity, Nosferato, Octave Pussy, Coup de Grace, Miss Wyoming, 18 Down, Blissard, Mercury’s en Just Another dayFinalisten Bands: Sad o Sky, I drive a UFO, Dog’s Nop, Cellophane, Red en Nicky’s Trinity
1: Sad o Sky
2: Red
3: Cellophane
Publieksprijs: Cellophane
Finalisten Singer/Songwriter: Lizzard, Furaha, Daisy, Driftwood, Eric www, 2PM, Erik Haasnoot, Barbara, Damien en Eva
1: Eric www
2: Driftwood
3: 2PM
Publieksprijs: Eric www

GPZH 2001

Finalisten Dance: Phil Martin’s Mystical Funk, Elektronische Maschine, Roonan, Velocity Engine, Tea Ceremony en L’Afrique
1: Tea Ceremony
2: Phil Martin’s Mystical Funk
3: L’Afrique
Publieksprijs: Tea Ceremony
Finalisten R&B/HipHop: Ballentine The Legacy, D-G 2xU, Norman Herkul, Ancient Scriptures, The Group en Coup deVillz
1: Ancient Scriptures
2: Coup deVillz
3: D-G 2xU
Publieksprijs: Ballentine the Legacy
Voorronde Bands: XXL, Landfill, Nicky’s Trinity, Mono, U.F.A., Disconnect, Willow, Brave, Face Tomorrow, Lame Art, Gieser Wildemannen, Remorse, Nangyala en MaxvilleFinalisten Bands: XXL, Landfill, Disconnect, Willow, Brave en Face Tomorrow
1: Face Tomorrow
2: Willow
3: Brave
Publieksprijs: XXL
Finalisten Singer/Songwriter: P.I.M, Harry den Hartog, Barbara, Artuur Waterlander, 1 Djama 2 Djanana, Along Came Jones, Djinie, Pax, E & H en Julie Scott
1: Pax
2: Along Came Jones
3: Djama 2 Djanana
Publieksprijs: Pax